Czym jest lampa do naświetlania?

Lampa stosowana jest w światłolecznictwie od bardzo dawna. Światło, które emitują lampy Bioptron posiada właściwości biostymulacyjne.

W jakich schorzeniach pomaga Bioptron?

Bioptron to lampa, która emituje światło spolaryzowane. Zapewnia pacjentom zalecaną dzienną dawkę promieni słonecznych (są niezbędne do produkcji witaminy D), ale dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów są one pozbawione promieniowania UV. Lampa emitują światło o różnej długości fal.

Dzięki temu światło, które emitują lampy przyspiesza przemianę materii, wzmacnia odporność, poprawia samopoczucie i nastrój. Ponadto lampy pomagają w terapii kontuzji i schorzeń narządów ruchu. Lampa Bioptron można stosować przy różnego rodzaju schorzeniach skóry, infekcjach dróg oddechowych, schorzeniach reumatologicznych oraz laryngologicznych. Stosowanie lampy jest bardzo bezpieczne.

Ile kosztuje taka lampa?

Światłoterapią interesuje się bardzo wiele osób. W efekcie bardzo często pojawiają się pytania o cenę. Bioptrpon to lampy, które mogą być używane zarówno w placówkach służby zdrowia, jak i w domu. Lampa Bioptron cena uzależniona jest od tego, czy jest to lampa do domu czy profesjonalna.

Kompaktowa lampa Bioptron – cena to około 5000 zł. Dla wielu osób Bioptron cena może być zbyt wysoka. Przy odrobinie szczęścia Bioptron cena może być niższa. Sklepy medyczne organizują przecież akcje promocyjne. W czasie ich trwania cena może być naprawdę bardzo atrakcyjna.