Długoterminowy wynajem samochodów

Pierwszym krajem, w którym działały wypożyczalnie samochodów były Stany Zjednoczone. Z czasem wypożyczalnie samochodów zaczęły powstawać także w Polsce. Obecnie działa ich naprawdę wiele, a te, które chcą być konkurencyjne stale muszą poszerzać swoją ofertę. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się wynajem długoterminowy samochodów.

Jak działa samochód na abonament?

Wypożyczalnie, które proponują wynajem długoterminowy samochodów są bardzo elastyczne i kierują swoją ofertę do bardzo szerokiego grona klientów. Wynajem długoterminowy samochodów to rozwiązanie, na które mogą zdecydować się nie tylko firmy. Wypożyczalnia samochodów długoterminowa swoją ofertę adresuje także do osób prywatnych. Dobra wypożyczalnia długoterminowa ma bardzo bogatą flotę. Klienci, których interesuje auto na abonament mogą wypożyczyć samochód osobowy z każdej klasy.

Ile może obowiązywać umowa?

Auto na abonament można wynająć na bardzo różny czas. Umowa między wypożyczalnią a wynajmującym może zostać zawarta nawet na okres sześćdziesięciu miesięcy. Auto na abonament to doskonała alternatywa zarówno dla bankowego kredytu, jak i dla leasingu.

Wynajem długoterminowy dla firm i klientów indywidualnych to stała rata. Klienci nie muszą obawiać się wzrostu stóp procentowych. Wynajem długoterminowy dla firm jest rozwiązanie niezwykle korzystnym. Wynajem długoterminowy dla firm oraz dla osób prywatnych nie wiąże się z koniecznością posiadania wkładu własnego. W ratę wliczone jest ubezpieczenie wynajętego pojazdu.