Do czego mogą służyć wiadomości Premium?

Płatności mobilne cieszą się coraz większą popularnością. W efekcie tej popularności pojawiają się coraz to nowe warianty tychże płatności. Do tych, które budzą ogromne zainteresowanie właścicieli smartfonów zalicza się płatności SMS Premium.

Płatności SMS Premium: co to oznacza?

Jeszcze do niedawna płatności mobilne umożliwiały płacenie za zakupy. Dzisiaj ich możliwości są znacznie większe. Jest to możliwe dzięki temu, że na rynku usług telekomunikacyjnych pojawiła się usługa Premium SMS umożliwiająca dokonanie jednorazowej płatności na numery Premium.

Ogromnym plusem płatności SMS Premium jest to, że płatność realizowana jest natychmiast. Ponadto płatności SMS Premium to transakcje, które są naprawdę bardzo bezpieczne. Wysłanie Premium SMS nie wiąże się z koniecznością podania numeru konta czy karty płatniczej.

Co dają wiadomości o podwyższonej opłacie?

Premium SMS dają mnóstwo możliwości. Usługi Premium zapewniają dostęp do różnych produktów, serwisów i usług. Standardowe usługi Premium pozwalają brać udział w organizowanych w Internecie loteriach i konkurach. Umożliwiają pobieranie tapet czy dzwonków. Są też usługi Premium o charakterze specjalnym. Dzięki nim każdy może wesprzeć akcję charytatywną.

Usługi te realizowane są na numery Premium. Należy mieć świadomość, że numery Premium są numerami o podwyższonej płatności. Jednocześnie numery Premium są numerami składającymi się maksymalnie z sześciu cyfr. Zaczynają się też tylko od kilku cyfr. Numer Premium może zaczynać się od cyfry 5, 6, 7, 8 lub 9.