Polscy pacjenci mogą leczyć się w Niemczech

Opieka medyczna w Niemczech stoi na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie wysoki poziom leczenia i szybką diagnostykę zapewnia szpital uniwersytecki.

Czy w szpitalu uniwersyteckim mogą leczyć się Polacy?

Szpital uniwersytecki to placówka medyczna, która przyjmuje nie tylko pacjentów, którzy są objęci ubezpieczeniem zdrowotnym w Niemczech. Do skorzystania ze swoich świadczeń medycznych szpital uniwersytecki zaprasza także pacjentów z Polski. Uniwersyteckie centrum kliniczne na przyjmowanie pacjentów z Polski jest doskonale przygotowane.

Pacjenci z Polski, którzy wybiorą uniwersyteckie centrum kliniczne nie muszą obawiać się bariery językowej i kulturowej. Cały personel, który zatrudnia uniwersyteckie centrum kliniczne mówi po polsku. Szpital uniwersytecki w Greifswaldzie dysponuje bardzo nowoczesnym sprzętem zarówno do diagnostyki, jak i leczenia. Ponadto uniwersytecki szpital w Greifswaldzie zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Na co mogą liczyć pacjenci szpitala uniwersyteckiego w Greifswaldzie?

Szpital uniwersytecki w Greifswaldzie to jedna z lepszych placówek medycznych w Niemczech. Uniwersytecki szpital w Niemczech posiada aż 21 oddziałów. Szpital uniwersytecki w Niemczech utrzymuje kontakty z instytucjami i placówkami medycznymi z całego regionu. Empatyczny personel służy pacjentom wszelką pomocą. Greifswald, w którym znajduje się szpital uniwersytecki w Niemczech to miejscowość położona blisko granicy z Polską. Miasto położone jest w kraju związkowym Meklemburgia- Pomorze Wschodnie.