Zalety auta na abonament

Form korzystania i finansowania samochodu jest obecnie wiele. Coraz szersze grono zwolenników zdobywa wynajem długoterminowy samochodów. Pozwala on korzystać z nowego samochodu za stałą, co miesięczną opłatą.

Dla kogo jest długoterminowy wynajem samochodów?

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów długoterminowa przygotowuje ofertę pod kątem bardzo różnych grup klientów. Dobra wypożyczalnia samochodów długoterminowa jest miejscem, w którym z możliwości wynajęcia samochodu na długi czas mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów proponuje przy tym wynajmem długoterminowy samochodów. Umowa na wynajem długoterminowy samochodów może zostać zawarta na rok albo na sześćdziesiąt miesięcy. Na jaki okres zostanie podpisana zależy tylko od wynajmującego samochód klienta.

Samochód na abonament alternatywą dla leasingu i kredytu

Auto na abonament to możliwość korzystania z samochodu przez czas, który został określony w umowie. Rata jest przy tym stała, nie wzrasta wraz z podniesieniem przez RPP stóp procentowych. Po zakończeniu umowy najmu, auto na abonament można zwrócić do wypożyczalni albo odkupić. Osoby prywatne i firmy, które interesuje auto na abonament nie muszą wpłacać wkładu własnego.

Wynajem długoterminowy dla firm jest z limitem kilometrów. Wypożyczalnie oferujące wynajem długoterminowy dla firm proponują na wynajem auta osobowe, dostawcze, busy. Wynajem długoterminowy dla firm jest mniej kosztowny niż bankowy kredyt i leasing.